شهر نوین عمران ومعماری به معنای محلی بزرگ در غالب یک شهر برای مهندسی عمران ومعماری است که طرحی برای تولید مقالات فارسی با هدف ارتقاء سطح دانش و مهارت مهندسین عمران و معماری فارسی زبان در نقاط مختلف ایران و جهان است.

شهر نوین عمران ومعماری از سال ۱۳۹۷ به صورت رسمی آغاز به کار کرد و هم اکنون با همکاری یک تیم تخصصی تولید و مدیریت محتوا و آموزش مهارتی، به سرپرستی اشکان رجبی ، فعالیت می‌کند.

شهر نوین عمران ومعماری ، معتقد است که مشکل امروز جامعه عمران ومعماری متشکل از دو مورد است.

  1. دانش بدون عمل

  2. عمل بدون دانش

من ( اشکان رجبی ) شهر نوین عمران ومعماری را ایجاد کردم تا رشد علم و عمل را همزمان باهم فرهنگ سازی کنم.

اشکان رجبی کیست؟

اشکان رجبیاشکان رجبی و شهر نوین عمران ومعماری ، منتقد جدی فرهنگ حاکم برجامعه مهندسی کشور است.

فرهنگ اشتباهی که بسیاری را با ترفند های بازاریابی وارد دانشگاه بکنیم و از طرفی هدف اصلی کسب و کار و خلق ثروت به فراموشی سپرده شود.

و جامعه ای سرشار از مهندسان بیکار را بسازیم که مدام از خود بپرسند ، حال بعد این همه مدرک درس خواندن باید چه کاری انجام دهم .

و یادگیری و رشد علمی را در رقابت بی معنای کسب مدرک و مدارج دانشگاهی فراموش کرده و کسب مدرک و مدارج دانشگاهی را عامل مستقیم کسب ثروت و موقعیت اجتماعی و نه ابزاری برای خلق ثروت و رشد اجتماع در نظر گرفته است.

 

من، اشکان رجبی ، متولد سال ۱۳۷۲ میباشم.

سال ۱۳۹۱ وارد دانشگاه آزاد خوراسگان در رشته مهندسی عمران شدم.

اشکان رجبی مدرس دوره پلان معماریهمزمان با تحصیل تخصصی خودم ، سعی کردم تا بتوانم از با سرمایه بسیار کم شرکتی در جهت رشته مهندسی عمران ایجاد کنم ، بنابر این مشغول به آموزش دیدن مطالبی مثل فن بیان ، دیجیتال مارکتینگ ، ساخت سایت با وردپرس ، بهینه سازی موتور جستجو ، نرم افزار های گرافیکی و … شدم .

طی این سالها جدای از فعالیت تجاری و تخصصی و صنعتی، به فعالیت علمی و آموزشی نیز پرداخته ام که از جمله آنها می‌توان به ساخت دوره‌های بینظیری مثل نخبگان طراحی اشاره کرد.

شما میتوانید رزومه ی من (اشکان رجبی ) را در لینکدین از اینجا ببینید.

 

همه اعضای گروه شهر نوین عمران و معماری با هدایت فکری اشکان رجبی در راستای ارتقاء فرهنگ مهندسین عمران کشور به اصول و ارزشهای زیر وفادار هستند:

gray_check_mark ایجاد عدالت آموزشی از طریق ارایه خدمات آموزشی آنلاین در سراسر کشور

gray_check_mark تاکید جدی بر تولید محتوای اصیل و اوریجینال و کارآمد جهت استفاده عملی از آن ها

gray_check_mark اصرار براین موضوع که علم و عمل باید همزمان با هم به سطح بالایی برسد و هیچگاه علم بدون عمل و عمل بدون علم نداشته باشیم.

gray_check_mark  تعامل با ساکنین شهر نوین عمران ومعماری به منظور استفاده از انتقاد ها

gray_check_mark ایجاد کسب و کاری پایدار، سودده و موفق بر مبنای تولید محتوا و اجتناب از مدلهای فعالیت داوطلبانه رایگان، که شور و شوق لحظه ای آنها را رواج داده و خستگی و فرسودگی آنها را متوقف میکند.

gray_check_mark ارایه خدمات آموزشی با بهترین کیفیت قابل دستیابی و حداقل هزینه ممکن (باور ما این است که سهم عمده‌ای از پولی که در آموزش فیزیکی امروز در کشور توسط مشتاقان یادگیری هزینه میشود، متاسفانه صرف تبلیغات محیطی و رسانه ای برای جذب، تامین محل کلاس، خرید و اجاره مجوز فعالیت آموزشی و رقابتها واصطکاک‌های بیهوده میشود و در نهایت سهم بسیار بسیار کمی از این هزینه ها، برای محتوای آموزشی قابل اختصاص خواهد بود).

gray_check_mark ترکیب علم عمران و معماری با علم های روانشناسی ، دیجیتال مارکتینگ , MBA به منظور تولید مهندسین کارآمد وابسته به شرایط.

اشکان رجبی

طراحی های اشکان رجبی

رزومه شخصی اشکان زجبی