شهر نوین عمران و معماری در سال ۱۳۹۷ توسط جناب مهندس اشکان رجبی (کارشناس ارشد گرایش سازه )تاسیس گردید و عزم خود را برای تهیه مقالات ویژه و خاص در زمینه هایی عمران ومعماری جزم کرده است.در حال حاضر شهر نوین عمران ومعماری متشکل از ۲۳ نفر میباشد که در حیطه ی طراحی سازه در داخل و خارج از کشور و همچنین آموزش  و همچنین برگذاری سمینار و کنفرانس فعالیت میکنند و دفتر مرکزی این شرکت در استان اصفهان مشغول به کار است.

اشکان رجبی کیست؟

سلام من اشکان رجبی عضو تیم قدرتمند شهر نوین عمران ومعماری هستم.

 

اینجانب اشکان رجبی ضمانت میکنم که شهر نوین عمران ومعماری اگر نتوانست در زندگی شما به عنوان یک مهندس عمران تغییر ایجاد کند یک لحظه هم به فعالیت خود ادامعه نمیدهد.

 

من (اشکان رجبی ) در سال ۱۳۷۲ در استان اصفهان و در شهر اصفهان متولد شدم و همانند تمامی کودکان در سن ۷ سالگی به دبستان شهید نیکبخت رهسپار شدم.دوران کودکی ام همراه با شیطنت های بسیاری همراه بود به گونه ای که از هیکل درشتم تمامی همکلاسی هایم حساب میبردند.

بعد از مقطع دبستان به مدرسه ی راهنمایی فرزام که اساتید مدرسه ی تیزهوشان آن را راه اندازی کرده بودند رفتم و برای مقطع دبیرستان آماده شدم.

دوران دبستان زمانی که در دوره ی بلوغ سنی بودم فراز و نشیب های بسیاری را تجربه کردم.دوستان خوب و دوستان بد.لحظات شیرین و لحظات تلخ اما چند نکته را به خوبی به یاد دارم و آن هم این است که در طول ۴ سال دبیرستان به اسرار تمامی همکلاسی هایم نماینده ی کلاس میشدم نماینده ای که بعضا قدرتی بسیار بیشتر از یک معاون در بین بچه ها داشتم. هم هییت مدیره ی مدرسه دوست داشتند که من مسئول هماهنگی کلاس باشم (چون قدرت نفوذ بالایی در بین بچه ها داشتم) و هم همکلاسی هایم (زیرا شرایط فرار از مدرسه بسیار آسان تر میشد) و مورد بعدی که به خوبی به یاد دارم این بود که در دروس زبان انگلیسی ، شیمی ، فیزیک ، ریاضی (حسابان ، گسسته ،…) در مدرسه رقیب نداشتم ولی در دروسی مثل عربی همانند آبکش های آب تنبل بودم.

بعد از کنکور به دانشگاه آزاد خوراسگان که این روز ها دانشگاه آزاد اصفهان نامیده میشود رفتم و تقریبا یاد گرفتم که باید برروی پاهای خودم بایستم.در این دوران بود که مزه ی بی پولی و فقدان های مالی را کشیدم.زمانی که بسیاری از دوستانم خودروی شخصی داشتند من با اتوبوس و یا پیاده به دانشگاه میرفتم.

به خوبی به یاد داررم که در جمع پیتزا خورهای دانشگاه من که فلافل میخوردم مورد تمسخر واقع میشدم اما براستی الان معنای چرخش روزگار را میفهمم.

 

در دوران کارشناسی بذر موفقیت این روز هایم کاشته شد اما در دوران کارشناسی ارشد زمانی که به دانشگاه آزاد نجف آباد رفتم و اساتیدی همانند دکتر معمارزاده ، دکتر ایزدی را مشاهده کردم تازه معنای رشتهی عمران را فهمیدم.دیگر از آن اخلاق های تندو دیکتاتور وارانه ی اساتید دانشگاه آزاد خوراسگان خبری نبود و جایی بود که به نظر من هر مهندس عمران باید آن را تجربه کند.

در همین دوران بود که با استفاده از علمم وارد بازار کارحرفه ای شدم.با اینکه قبل از آن به شغل های کارگری در آزمایشگاه بتن ، کارگری در حرفه ی کناف مشغول بودم زمانی که فکرم درست شد اوضاع کارم نیز درست شد و در فاصله ی نه چندان دور نام اشکان رجبی را به عنوان طراح سازه های خاص توانستم به سر زبان ها بیندازم.

اشکان رجبی

اشکان رجبی | طراح و مدرس دوره های تخصصی عمران ومعماری

در این زمان بود که ده برابر مطالعات تحصیلی ام به مطالعه در مورد کسب و کار و مشاغل موفق رشته ام پرداختم و با بررسی هایی که انجام دادم به نتایجی رسیدم که سودی  را که شاید یک مهندس معمولی در ۳ سال کسب میکند ، ما تنها در یک ماه کسب میکنیم و این نتایج را در قاالب دو آموزش به نام های مهندسی هوشمند و  ارائه کردم.

 

شما میتوانید رزومه ی من (اشکان رجبی ) را در لینکدین از اینجا ببینید.