عضویت الماسی شهر نوین عمران ومعماری

عضویت الماسیعضویت الماسی شهر نوین عمران ومعماری به شما اجازه میدهد تا شهروند ویژه ای در این شهر بشوید.زمانی که شما شهروند ویژه ای شوید امکانات و خدمات ویژه ای هم دریافت میکنید.این خدمات ویژه شامل موارد زیر میباشد.

 • دسترسی ویژه به محتوای کامل مقالات (به عنوان مثال گاهی برخی از مقالات ما فایل های تکمیلی دارند که مخصوص اعضای الماسی میباشد)
 • امکان دانلود آموزش‌های ویدیویی (به عنوان مثال تمامی کاربران قادر به مشاهده فیلم های آموزش ایتبس میباشند اما امکان دانلود ویدیو ها و فایل های پیوست تنها به اعضای الماسی داده میشود)
 • هر روز ۲ مقاله تخصصی از ژورنال‌های معتبر با موضوع های متفاوت
 • پادکست های صوتی که مسیر موفقیت مهندسی عمران را برای شما هموار تر میکند.(هفته ای یک پادکست)
 • فیلم های ویدیویی مصاحبه با ثروتمندان شاخه عمران (ماهی یک فیلم)
 • و خدمات جالبی که در زیر تمامی آن ها را میتوانید مشاهده کنید.

پس از اینکه عضو الماسی شدیم چه اتفاقی میافتد؟

زمانی که شما عضویت الماسی در شهر نوین عمران ومعماری دربیایید به طور اتوماتیک و کاملا سیستمی دسترسی شما به تمامی موارد زیر باز میشود و امکان استفاده از تمامی خدمات شهر نوین عمران ومعماری را دارا هستید. خدمات الماسی شهر نوین عمران ومعماری به شرح زیر میباشد:

 

 • دسترسی ویژه به محتوای کامل مقالات

(برخی از مقالات ما فایل های تکمیلی دارند که مخصوص عضویت الماسی میباشد به عنوان مثال در قسمت مربوط به کسب و کار مهندسین عمران ما مقالات بسیاری را نوشته ایم و در انتهای هر مقاله راه های عملی برای افزایش درآمد را توضیح داده ایم.این قسمت مربوط به راه های عملی فقط و فقط مخصوص اعضای الماسی میباشد.)

 

 • امکان دانلود آموزش‌های ویدیویی

(در شهر نوین عمران ومعماری ما برای حفظ عدالت آموزشی ، مقالات و فیلم هایآموزشی بسیاری را ساخته ایم که مشاهده تمامی این فیلم ها برای همگان آزاد میباشد اما دانلود فایل ها و خود ویدیو ها مخصوص اعضای الماسی میباشد. به عنوان مثال تمامی کاربران قادر به مشاهده فیلم های آموزش ایتبس میباشند اما امکان دانلود ویدیو ها و فایل های پیوست تنها به اعضای عضویت الماسی داده میشود)

 

 • هر هفته ۱۰ مقاله تخصصی از ژورنال های معتبر با موضوع های متفاوت :

متاسفانه یکی از بزرگترین مشکلات دانشجوها و مهندسین عمران ، در کشور عزیزمان ایران نداشتن منابع درست اطلاعاتی و عدم دسترسی به مراجع و ژورنال های معتبر میباشد.اما این مساله دیگر جای نگرانی ندارد زیرا در شهر نوین عمران ومعماری در قسمت عضویت الماسی ، ما در حال آماده کردن بزرگترین بانک مقالات تخصصی میباشیم و در هر هفته ۱۰ مقاله ناب را منتشر میکنیم.

مقالات تخصصی عمران

 

 • انتشار ۱ مجله تخصصی عمران :

یکی از بزرگترین مسایل که برای ایده‌یابی کسب و کار به تمامی ما مهندسان عمران کمک میکند مطالعه علم روز دنیا میباشد اما متاسفانه به دلیل نقص در سیستم آموزشی و نداشتن بستر مناسب برای دسترسی به مجلات خارج از کشور ، ما از اینگونه کار ها به دور مانده ایم.اما در شهرنوین عمران ومعماری ما هر هفته ۱ مجله تخصصی عمران را برای شما منتشر میکنیم.

 

 • پادکست های صوتی که مسیر موفقیت مهندسی عمران را برای شما هموار تر میکند.

هر روز زمانی که گوشی همراهم و یا پیام های سایت و یا حتی پیج اینستاگرام خودم را چک میکنم با سوالات زیادی روبرو میشوم که مخاطبین ما به دنبال راه درست برای رسیدن به اهدافشون میگردند.اما آیا راه ها و کتاب هایی که در زمینه موفقیت نوشته شده اند ، در مهندسی عمران همکارآمد میباشند؟

به نظر من خیر ! و تنها راه های مفید هستند که چکش خواری شده اند و مخصوص مهندسین عمران تهیه شده اند.

ما این راه ها را با منتشر کردن یک پادکست صوتی در هر هفته به اعضایب که عضویت الماسی تهیه کرده اند ، نشان میدهیم.

رادیو عمران

 

 • فیلم های ویدیویی مصاحبه با ثروتمندان شاخه عمران 

در علم NLP یک شعار بسیار زیبا وجود دارد و آن هم این است که اگر میخواهید کوتاه ترین راه رسیدن به موفقیت را پیدا کنید ، راه افراد موفق را تقلید کنید.اما افراد موفق در حیطه های عمران ومعماری چه کسانی هستند؟ وآن ها چه راه هایی را در پیش گرفتند؟

در شهر نوین عمران ومعماری با انتشار ۱ ویدیو مصاحبه با افراد موفق در هر ماه ، ما این افراد و راه آن ها را به شما نشان میدهیم.

استخدام عمران

 

 

 • شیفت موفقیت :

یک سری از کنفرانس ها و مصاحبه های آقای اشکان رجبی (بنیانگذار شهر نوین عمران ومعماری) در هیچ جایی پخش نشده و از آن ها صحبت نشده.خود ما به این موارد رازهای نگفته موفقیت مهندس عمران میگوییم .اما برای اولین بار در بخش عضویت الماسی از این راز های ناگفته پرده برداشتیم و در مورد آن صبت کردیم.

آیا عضویت الماسی واقعا ارزش دارد ؟

بیایید با هم دیگر یک مقایسه و استدلال کوچک بکنیم.ارزش یک ماه سرمایه گذاری در عضویت الماسی شهر نوین عمران و معماری برابر ۱۹ هزار تومان میباشد. از طرفی هر ماه حدودا ۳۰ روز  میباشد. پس تا اینجای کار داریم :

 1. هزینه سرمایه گذاری در عضویت الماسی برابر ۱۹ هزار تومان در ماه
 2.  هر ماه در حدود ۳۰ روز دارد

پس از مورد ۱ و ۲ نتیجه میگیریم که شما در هر روز تنها در حدود ۶۰۰ تا تک تومانی هزینه میکنید ولی محتوایی برابر صد ها هزار تومان را آموزش میبینید.

 

عضویت الماسی

 

 اما بیایید یک مقایسه کوچک بین دو چیز خوشمزه را هم انجام بدهیم. یک مقایسه کوچک بین یک همبرگر و یک ماه عضویت الماسی.